Translation:Ugv weapon autocannon txt/cs

From UFO:AI

Author: Raffik (talk, contrib)

Technické specifikace: BPV modul autokanonu

ÚROVEŇ UTAJENÍ ČERNÁ

PHALANX Jednotka pro boj s mimozemšťanyExtraterrestrial Response Unit

Technicaká data, prověření SigmaSigma Clearance – poze pro velícího důstojníka

Zaznamenáno: 19.března 2084

Kým: Velitel Paul Navarre, VaV: technické oddělení, PHALANX, Velení atlantických operací
Přehled

Modul automatického kanonu je základní zbraní pro BPV. Jednoduchý, efektivní, jehož účelem je minimalizovat vedlejší škody obvykle spojené s vícehlavňovými zbraněmi. Střílí standardní 12mm munici z vnitřního zásobníku, který je napojen na nabíjecí systém BPV. Může nést až 6000 nábojů. Munice je dodávána v AP (protipancéřová) a FP (protipěchotní) provedení k uspokojení potřeb jednotlivých misí.

V plně automatickém módu palby vystřílí modul zásobu střeliva za 20 vteřin. Je dodáván s kompletní sadou robotické podpory zaměřování a tlumičů zpětného rázu ke zlepšení přesnosti palby. Při palbě 16-ti ranných dávek může zbraň vyslat dávku na cíle vzdálené od sebe ani ne 10 cm, což je vynikající pro zbraň tohoto typu. Při palbé delších dávek však po vypálené 16-tého náboje přesnost exponenciálně klesá kvůli vlivu zptného rázu a vzniku točivého momentu, který nedokáží vyvážit ani počítačem řízené motory, takže lze dlouhé dávky použít pouze pro poltačovací palbu.

S vynikajícím palebným potenciálem a úžasnou kapacitou zásobníku tvoří tento zbraňový modul dobrý základ pro výzbroj BPV, výrazně silnější a odolnější, než cokoli může naše pěchota nasadit v boji. Je to přesně to, co budeme potřebovat v roli pancéřové palebné podpory.

Kanon je umístěn ve speciální modulární věži navržené tak, aby byla plně zaměnitelná s různými typy podvozků BPV. Bude možné ji instalovat do jakéhokoli BPV, které vyrobíme.


Taktická doporučení

Ačkoli může být modul nasazen v těsném městském prostředí, doslova žáří v situacích, kdy může pálit na otevřeném prostranství. Intenzivní palebná síla v kombinaci s robotickou přesností z něj dělají ideální prostředek palebné podpory na střední až dlouhé vzdálenosti.

Prosím prostudujte si mé články o použití 12mm AP a 12mm FP munici pro více informací.

Dodatky

Žádné.
Typ poškození

Odkazys

12mm AP Rounds 12mm FP Rounds