Translation:Drop firebird txt/uk
Аналіз авіації — десантне авіасудно класу "Жар-птиця"
РІВЕНЬ ТАЄМНОСТІ: ЧОРНИЙ
Підрозділ реагування на позаземні загрози "PHALANX"
Технічний документ, Допуск: СІГМА — Тільки для командувача
Дата: 17 березня 2084
Від: Кмд. Пауль Наварре, ДВБ: Інженерно-технічний відділ, PHALANX, Атлантична оперативна група
Огляд
Командувачу, я продивився усі ці старі матеріали ще до вас, і вирішив їх замінити власною оцінкою вибору десантного авіатранспорту. Перепрошую, якщо я перевищив свої повноваження, але старі десантні авіасудна PHALANX у сховищах не відповідають новим вимогам. Жоден з них, ще поки були нові, навіть не вийшов із стадії прототипу. Там було лише два працездатних екземпляри й обидва останні шістдесят років припадали пилом на відомчих складах. Як на мене, то вони не вартують тих зусиль, щоб їх витягати на світ божий. Ми успадкували повний безлад відносно устаткування, я не можу відшукати й половини обладнання, що передбачалось для нас. Я роблю усе можливе, щоб знайти альтернативу для вирішення наших задач.
Один позитивний момент в цій катавасії з пошуком авітранспорту все ж є — це те, що мені вдалось переконати наших представників ООН виділити частину бюджету на створення нового судна, і я думаю, вам це сподобається.
Галеот "Жар-птиця" з вертикальним методом злету й посадки (ВЗП) — найкраще авіасудно, що, маю сподівання, послужить нам в якості десантного транспорту. Його було спроектовано як вантажний літак, але він швидко був адаптований військовими підрядниками для потреб переправлення військ. З тих пір він став популярною альтернативою для гелікоптерів у військовому та цивільному застосуванні. Все це завдяки чотирьом імпульсним реактивним двигунам HM-5600, які забезпечують "Жар-птиці" можливість ВЗП, і мають хороші показники економічності з відчутно меншою кількістю рухомих частин, ніж у будь-якого з гелікоптерних двигунів. Це підвищує надійність всієї конструкції та робить авіасудно швидшим, частково, за рахунок відсутності лопатей, що обертаються. Та все ж HM-5600s споживають досить багато авіапального, що може бути дорогим задоволенням для цивільної авіації.
Крейсерська швидкість "Жар-птиці" становить 0.74 Маха. На максимальній швидкості 1.03 Маха він ледь-ледь долає звуковий бар'єр, але це супроводжується великим навантаженням на корпус, і тому без нагальної потреби цього слід уникати. На носі судна знаходиться один відсік для навішування різного протиповітряного озброєння, як-то авіагармата чи ракетний модуль, також "Жар-птиця" може містити додаткове обладнання для покращення своїх льотних та бойових характеристик. Десантний відсік розраховано на вісім бійців, а вантажний може служити для транспортування й розгортання невеликої військової техніки.
Наразі я не бачу нічого кращого за "Жар-птицю", що би підходило на роль десантного авіатранспорту. Адже він швидший за гелікоптер, більш маневрений, ніж будь-який літак з незмінним профілем крила, і він може швидко й ефективно реагувати на загрози у всьому світі.
"Жар-птиця" потребує наявності на базі одного великого ангару для зберігання та обслуговування.
Рекомендована доктрина
Авіатранспорт, що доставлятиме бійців у будь-яку точку світу, для протистояння атакам прибульців чи зачистки території на місцях падіння або посадки НЛО. Він повинен розгортатись негайно в місцях активності прибульців чи при захопленні підбитих НЛО.
Після очищення місцевості від живих чужинців, важкопоранених бійців буде доправлено в шпиталь для надання негайної медичної допомоги. Решта бійців охоронятиме область, поки пошукова група PHALANX забезпечить доставку захоплених артефактів на базу. Це важливо, адже спроби поцупити предмети з поля бою можуть стати проблемою в густо населених регіонах. Ми не можемо дозволити собі втратити цінні інопланетні технології тільки тому, що якийсь бовдур захоче мати сувенір.
Хоч він й озброєий, транспорт класу "Жар-птиця" не в змозі протистояти спеціалізованим винищувачам і в жодному разі не може бути застосований для перехоплення виявлених НЛО.
Додатки
Відсутні.