Translation:Ugv ammo ap rounds txt/cs

From UFO:AI

Author: Raffik (talk, contrib)

Technické specifikace: 12mm AP munice

ÚROVEŃ UTAJENÍ ČERNÁ

PHALANX Jednotka pro boj s mimozemšťany

Technická data, prověření Sigma – pouze pro velícího důstojníka

Zaznamenáno: 19.března 2084

Kým: Velitel Paul Navarre, VaV: technické oddělení, PHALANX, Velení atlantických operací
Přehled

Jedná se o druh protipancéřového 12mm střeliva pro střední kulomet, určenou pro modul autokanonu. Neseno může být až 6000 nábojů.

12mm AP náboj je beznábojnicová kulometná střela, jajíž špička je pokrytá tenkou vrstvou ochuzeného uranu. Kulka je pro tento kalibr pomněrně dlouhá s hlavní silou na hrotu, což jí dává vynikající průraznost. Bylo prokázáno, že dokáže prorazit jakoukoli dnes známou neprůstřelnou vestu a či brnění.

Zranění způsobená touto municí inklinují být velká, ale čistá, protože střela se netříští ani nemění směr jako ostatní munice svého druhu. To omezuje její stavící potenciál proti lehce obrněným cílům.

Každý modul autokanonu je zásoben plnou paletou 6000 ran, dokud je dostatek munice ve skladech základny.

Taktická doporučení

Protipancéřová munice byla navržena pro použití proti těžkým pěchotním pancířům a lehkým pěchotním vozidlům a to je přesně ten způsob, jak bychom ji teď měli využívat. Cizáci vybavení zbrojí a cizáčtí roboti by byli mnohem menší hrozbou, kdybychom naše BPV vyzbrojili touto municí. Je také schopna vypořádat se s lehce obrněnými cíli, což z ní činí vynikající střelivo pro podporu pěchoty.


Dodatky

Žádné.Odkazy