Translation:Mail Bodies/uk

From UFO:AI
Jump to navigation Jump to search

[mail_prolog] Вітаємо вас на новій посаді, Командувачу. З цього моменту ви отримуєте повний контроль над PHALANX -- Підрозділом протидії позаземній загрозі. Ваша ціль -- захистити мешканців планети Земля і зупинити вторгнення прибульців будь-якою ціною. Як ви цього доб'єтесь залежить лише від вас; ми вимагаємо одного - перемоги!

Насамперед ви мусите визначитись з розташуванням Штабу організації. ООН має доступ до військових баз по всьому світу, тому ви можете обрати будь-який регіон для вашої бази. Обміркуйте свій вибір, оскільки це суттєво вплине на успіх проекту PHALANX.

Із результатів аналізу останніх атак на Бомбей та Бон випливає, що прибульці концентрують свою увагу на найбільш густонаселених регіонах Землі, включаючи узбережжя Північної та Південної Америки, Європу, Східну Азію, Південну та Середземноморську Африку й Австралію. Ви мусите розглядати ці регіони, як першочергові, для здійснення своїх операцій.

Одразу після побудови вашої першої бази вам необхідно підготувати ударні сили. Бійці, яких ми найняли до лав PHALANX, повинні бути приписані до десантного авіатранспорту, а потім належно екіпіровані.

Дбайте про них, Командувачу. Ми всі дуже розраховуємо на вас і молимося за вас.

Це все. Щасти вам та успіхів у полюванні.