Translation:Antimatter extra txt/uk

From UFO:AI
Jump to navigation Jump to search

Запис із НЛО-довідника

Пропозиція

КОМУ: Командувачу Атлантичної оперативної групи, PHALANX

ВІД: Кмд. Пауль Наварре, ДВБ: Інженерно-технічний відділ, PHALANX, Атлантична оперативна група

ДАТА: %02i %s %i

ТЕМА: Запит: Антиматерія



Командувачу, з огляду на досить цікаві знахідки, які ми зробили під час демонтажу захопленого НЛО, я хотів би отримати дозвіл та лабораторний час на детальніший аналіз використання прибульцями антиматерії та способів її військового застосування.

Особливо мені хочеться дізнатись, чи зможемо ми виробляти антиматерію для власних потреб. Анігіляція антиматерії та звичайної речовини має величезний потенціал у якості палива. Якщо мова йде про генерацію енергії, то вона має найкраще співвідношення ваги палива до отриманої енергії серед усіх речовин у Всесвіті. Здатність використовувати її так, як це роблять прибульці, забезпечило б технологічний прорив на сотні років у майбутнє. Ми повинні почати дослідження при першій ж нагоді!

--кмд. Наварре.

Результат

КОМУ: Командувачу Атлантичної оперативної групи, PHALANX

ВІД: Кмд. Пауль Наварре, ДВБ: Інженерно-технічний відділ, PHALANX, Атлантична оперативна група

ДАТА: %02i %s %i

ТЕМА: Відп: Антиматерія



Наші дослідження антиматерії закінчені, командувачу, і ми готові надати результати. Але боюсь, що новини будуть переважно поганими.

Існує багато речей, про які прибульці знають, а ми навіть не маємо уявлення. Але ніде це не проявляється настільки яскраво, як у ситуації з використанням антиматерії. Здається, антиматерія у них є в достатку, принаймні її достатньо, щоб раз за разом відправляти до Землі нові НЛО з повними баками антипротонів. А з іншого боку — експерименти людства з антиматерією...

Перша штучно створена на Землі антиматерія складалась із дев'яти атомів антиводню, створених у європейському центрі ядерних досліджень (CERN), розташованому поряд з Женевою на кордоні між Францією та Швейцарією. Незадовго інша лабораторія створила близько ста атомів. Ми повільно просувались вперед крихітними-крихітними кроками, але навіть незважаючи на те, що зараз ми можемо виробляти антипрототони мільйонами, про це можна забути, оскільки ці обсяги просто мізерні.

Як відомо, найбільша перепона перед нами у питанні адаптації інопланетного палива — це доступність антипротонів. Ми пройшли довгий шлях з 1995 року, але навіть об’єднавши всі центри ядерних досліджень у світі для виробництва максимальної кількості антипротонів, нам потрібно буде 80 мільйонів років, щоб накопичити 1 грамм антиречовини. Для порівняння, паливний бак НЛО містить більше антиматерії, ніж вироблено на Землі за останні сто років.

Людство стоїть на самому початку дуже довгого шляху до можливості виробляти антипротони у кількостях, достатніх для заправки ракет. Суть у тому, що ми не можемо відтворити цю технологію прибульців. Ми не знаємо, ні як вони створюють свою антиматерію, ні як їм вдається генерувати достатньо енергії для її виробництва. Доки ми не захопимо їхнього обладнання, всі наші зусилля будуть марними.

Ще одна проблема у тому, що прибульці можуть використовувати антиматерію у своїх системах озброєння. Ракети з паливом з антиматерії — це один з варіантів. А якщо вони почнуть використовувати антиматерію як вибухівку? Моя команда запропонувала не один варіант розвитку та використання цієї ідеї. Як на мене, ми повинні спробувати випередити прибульців у цьому напрямку. Спеціальна програма, присвячена використанню антиматерії у зброї може виявитись дуже перспективною, більш економічно вигідною, ніж спроби адаптувати ракети прибульців для використання у наших перехоплювачах.

Нашим єдиним значним досягненням було вивчення інопланетного способу зберігання антиматерії. Ми впевнені, що зможемо розробити й реалізувати аналогічні технології магнітного утримання. Створивши спеціальні пристрої, ми зможемо безпечно зберігати до десяти грамів антиматерії. Я надіслав вам набір креслень окремим повідомленням, перегляньте у зручний час. Також ми розробили паливний бак для антиматерії, який може бути встановлений на наші винищувачі після модернізації. Звичайно ж, нам необхідне повне розуміння принципів роботи й будови двигунів прибульців перед тим, як зможемо їх використовувати.

Загалом, ми не можемо виробляти інопланетне паливо. Якщо ми будемо використовувати антиматерію у власних технологіях, ми узалежнимося від ресурсів, які є тільки у прибульців. Це небезпечний підхід, однак в нас немає іншого виходу. Нам необхідно якнайшвидше адаптувати цю технологію, якщо ми хочемо мати хоч якісь шанси дійсно зупинити вторгнення.

--кмд. Наварре.

Посилання

Research Tree Data

(This information for reference only; do not translate or include in-game.)

Prerequisites:
 UFO Theory
Opens:
 Enables use of Antimatter in production
 Antimatter Storage
 Upgrade -- Antimatter Engines
 Antimatter Weaponry (if UFO -- Harvester already researched)