Translation:Ugv ammo ap rounds txt/uk

From UFO:AI
Revision as of 09:35, 19 August 2011 by Vad Stalker (talk | contribs)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to navigation Jump to search

Технічні характеристики: 12мм Бронебійні набої

РІВЕНЬ ТАЄМНОСТІ: ЧОРНИЙ

Підрозділ реагування на позаземні загрози "PHALANX"

Технічний документ, Допуск: СІГМА — Тільки для командувача

Дата: 19 березня 2084

Від: Кмд. Пауль Наварре, ДВБ: Інженерно-технічний відділ, PHALANX, Атлантична оперативна група
Огляд

Магазин патронів для крупнокаліберного кулемета оснащених бронебійними кулями і розроблений спеціально для модульної автоматичної гармати БНП. Містить до 6000 патронів.

Бронебійні патрони калібру 12 мм - безгільзові безланцюгові кулеметні патрони з кулями, вкритими оболонкою із збідненого урану. Куля має досить велику довжину для свого калібру і дивовижну здатність до пробиваня броні. Вона з легкістю пробиває будь-який сучасний бронежилет або особисту броню.

12 мм бронебійна куля залишає широкі рани з рівними краями, оскільки вона не так сильно руйнується і міняє форму при попаданні як інші кулі. Це дещо зменшує пошкодження, завдані легкоброньованим цілям.

Якщо на складі достатньо боєприпасів, кожна модульна автоматична гармата БНП споряджується повним магазином на 6000 патронів.

Рекомендована доктрина

Бронебійні набої були розроблені для пробивання важких бронежилетів та легкоброньованих машин піхоти, саме для цього і слід їх використовувати. Прибульці у бронекостюмах та роботи становитимуть меншу загрозу, якщо в бій вступить БНП з такими набоями. Вони також непогано розправляються з менш броньованими цілями і чудово підходять для вогневої підтримки піхоти.


Додатки

Немає.Links