Difference between revisions of "Translation:Irgoggles txt/uk"
m (moved Інвентар/Інше/Тепловізор to Translation:Irgoggles txt/uk: Normalize translation pages) |
(No difference)
|
Latest revision as of 12:46, 2 October 2010
Технічні характеристики: Тепловізор
РІВЕНЬ ТАЄМНОСТІ: ЖОВТИЙ
Підрозділ реагування на позаземні загрози "PHALANX"
Технічний документ, Допуск: ДЕЛЬТА
Дата: 20 березня 2084
Від: Кмд. Пауль Наварре, ДВБ: Інженерно-технічний відділ, PHALANX, Атлантична оперативна група
Огляд
Атака прибульців у Бомбеї показала, в якому жалюгідному становищі ми знаходимось. Їхні технології набагато випереджають наші. Сили Співдружності були неспроможні налагодити хоча б якусь оборону через численні недоліки у воєнній підготовці та озброєнні. Три батальйони полягло лише для того, щоб зупинити атаку. PHALANX мусить змінити цю ситуацію і для цього потрібно застосувати найкращі технології, якими володіє людство.
Проект "Екскалібур" було створено з метою знайти найбільш ефективну зброю на Землі, шляхом перегляду своїх виробничих стандартів та відмовостійкості, врахування і дослідження оперативного досвіду та бойових якостей, отриманих при застосуванні її у зіткненнях з прибульцями.
Технологію інфрачервоного зображення для нічного бачення військові застосовувують у своїх приладах уже протягом кількох поколінь, а мініатюризація дозволила зробити їх невід'ємною частиною стандартної екіпіровки бійців для нічних операцій. Досягнення в галузі електроніки протягом останніх 30 років дозволили зменшити прилади нічного бачення до розмірів окулярів для плавання без втрати ефективності.
Окуляри фіксують всі джерела інфрачервоного випромінення в полі зору та відображають їх на внутрішній поверхні лінзи. Їх можна з легкістю носити протягом перебігу всієї нічної операції, що значно збільшує дальність бачення бійця в темряві та дозволяє йому виявляти цілі через тонкі стіни. Товсті стіни являють собою нездоланну перешкоду для приладу, тому можуть повністю приховувати супротивника. Звичайно, неможливо провести ідентифікацію осіб по ІЧ-зображенню (чи це цивільні, чи - вороги), коли у нас немає прямої видимості. Будь-які покази, отримані через стіни або інші перешкоди, не будуть остаточною підставою для прийняття рішень.
Наш тепловізор працюватиме навіть вдень, але його ефективність буде значно знижена із-за денного світла.
На жаль, ця технологія має свої недоліки. Носіння окулярів обмежує периферичний зір бійців і погіршує координацію рухів, що призводить до зниження влучності. Також вони погіршують зір бійця під-час носіння. Більш того, згідно з нашими даними отриманими в Мумбаї, деякі прибульці із низьким рівнем тепловиділення не фіксуються приладом взагалі. Дальність виявлення таких прибульців, фактично буде скорочено, що дозволяє їм підкрастися до нас, хіба що інші члени команди, що знаходяться в цій зоні, помітять наближення небезпеки.
Отже, тепловізор суттєво збільшить продуктивність нічних операцій та зробить їх більш безпечними для наших військ, та все ж він не є і ніколи не стане повноцінною заміною власних очей.
Рекомендована доктрина
Цей прилад повинен використовуватися при необхідності із тактичних міркувань. Рекомендується, щоб не більше половини команди користувались тепловізором підчас бою для уникнення неприємних сюрпризів. Групи із двох чоловік — одна особа оснащена окулярами, інша без них — рекомендуються для досягнення максимальної ефективності на полі бою.
Використання приладу в денний час, як правило, протипоказано, тому що він втрачає більшу частину своєї функціональності в умовах денного освітлення. Єдина причина застосовувати його у таких умовах — це обмежена здатність бачити крізь стіни.
Бійці, спеціалізація яких ближній бій, найменше втратять у влучності від використання ІЧ-окулярів. Тим не менше, стрільці дальньго радіусу дії не можуть дозволити собі допустити промах із-за цьго приладу, оскільки це може мати плачевні наслідки. Снайпери, зокрема, мають у своєму розпорядженні інтегровану інфрачервону систему націлювання в будь-якому випадку.
Додаток
Відсутній.